www.reiki.lv > Par Reiki > Info praktiķiem

Info praktiķiem

Dziedināšana ar Reiki, seansi. Reiki apļi.

Dziedināšana ar Reiki.

Reiki rokas.

Kam ir bijusi iepēja izjust uz sevis Reiki dziedināšanu, zinās, ka tā pilnīgi atslābima un nomierina. Varbūt jūs jūtat no Reiki rokām nākošo siltumu, jeb, tieši otrādi – vēsumu. Varbūt tā ir smalkas durstīšanās sajūta. Varbūt pat karstums. Visas šīs sajūtas raksturo Reiki dziedinošās enerģijas plūsmu. Bieži ir tā, ka labsajūta ir pat iemidzinoša. Katrā ziņā tas ir atkarīgs no Reiki saņemošā cilvēka vajadzībām. Kad mēs strādājam ar Reiki, šīs sajūtas rokās kļūst pazīstamas un iegūst zināmu jēgu. Mēs mācāmies ieklausīties savās rokās, kuras tagad “runā” daudz izteiksmīgāk, nekā tas ir bijis jebkad agrāk. Kad mēs praktizējam Reiki, mūsu jūtīgums un šo enerģiju plūsmas uztvere visu laiku palielinās.un mēs iemācamies arī sajust otra cilvēka enerģijas stāvokli. Pirmais solis šajā ceļā ir sajust enerģijas plūsmu sevī. Ar katru nākošo iniciāciju, šīs enerģijas plūsma un mūsu izpratne arvien pieaug.

Pat ja mēs nodarbojaties ar Reiki tādēļ, ka rūpes par veselību ir mūsu profesija, un mēs vēlamies pēc iespējas vairāk palīdzēt tiem, kurus dziedinām, pamatā ir katru dienu jāstrādā ar sevi. Tam ir daudz iemeslu. Mēs būsim labāk sagatavoti tam, lai pārvarētu krīzes un ikdienas stresu. Mūsu labā pašsajūta tonizējoši iedarbosies uz visiem, kas atradīsies mums blakus. Mūsu stiprā veselība ļaus mums palīdzēt slimiem vai traumu pārcietušiem cilvēkiem bez nomāktības sajūtas. Mēs varēsim izbaudīt mūsu labo pašsajūtu. Un pats galvenais – Reiki enerģija varēs daudz spēcīgāk plūst caur mūsu rokām pie tiem cilvēkiem, kuriem mēs vēlamies palīdzēt. Ikdienas darbs ar sevi palīdz mums kļūt veseliem, uzturēt pozitīvu attieksmi un uzsākt garīgu ceļu. Katru dienu, kad ar Reiki palīdzību dziedinām sevi vai kādu citu, ieklausoties savās rokās, mēs ieklausāmies Dievišķās sākotnes vadītajā mīlestības enerģijas plūsmā, kļūstam liecinieki kaut kam svētam, vitāli svarīgam, aktīvam un dziedinošam. Tas atver mūsu sirdis kā atbilde uz lūgšanu.

Reiki nav obligāti jāatvēl centrālā vieta cilvēka dzīvē. Šī maigā, pārveidojošā iedarbība izpaudīsies pat tad, ja mēs veltīsim tam kaut vai tikai dažas minūtes katru dienu.

Seanss.

Sākotnēji, lai dziedinātu sevi vai otru cilvēku, mēs izmantojam zināmā secībā apmēram 12 roku pozīcijas. Turot rokas katrā pozīcijā aptuveni 5-7 minūtes, ir pilnīgi pietiekami pilnam seansam, taču, ja pacientam un dziedniekam ir vairāk laika, var tikt izmantotas vēl vairākas papildpozīcijas, atkarībā no situācijas un pacienta vajadzībām. No tās vietas, kur mēs pieliksim rokas, Reiki enerģija pati atradīs savu ceļu uz vietu, kur tā pacientam visvairāk vajadzīga, lai nodrošinātu gan pacientam, gan dziedniekam relaksējošu un patīkamu pašsajūtu. Labu dziedniecisku efektu vienmēr dos papildus pozīcijas uz kājām,- pēdām, potītēm, ceļiem, jo tas atbrīvo no biežāk sastopamiem enerģētiskiem blokiem, negatīvās enerģijas uzkrājumiem. Pacientam vēlams nekrustot rokas un kājas, lai netraucētu dziednieciskās enerģijas plūsmai.

Ilgāk praktizējošie dziednieki labprātāk paļaujas uz jau labi attīstīto intuīciju, lūdzot Reiki enerģijai vadīt rokas un ļaujoties Reiki plūsmai – rokas “pašas” zin, kur un kā pacientam ir nepieciešams dziedinošais pieskāriens. Varam turēt rokas arī pavērstas ar plaukstām uz augšu vai arī zināmā attālumā no pacienta – vadoties pēc savām sajūtām. Dodot Reiki, roku pirkstus ieteicams turēt kopā – tas palīdz izlīdzsvarot no mūsu rokām nākošo enerģiju.

Seansu vēlams novadīt labi izvēdinātā, labi apgaismotā un tīrā, uzkoptā telpā, gan vienlīdz ērta un patīkama kā dziedniekam, tā pacientam. Ļoti noderīgs mums būs masāžas galds. Ja ir vēlēšanās, varam ieslēgt klusinātu mūziku, aizdedzināt kādu smaržīgo sveci vai sildīt eļļu. Pirms seansa vajadzētu nomazgāt rokas, gan dziedniekam, gan pacientam, lai netraucē lieka informācija, noņemt visas metāliskās rotas lietas, lai metāls neietekmētu enerģijas dabisko plūsmu. Par mūsu nopietno attieksmi pret šo darbu liecinās speciāls, tikai šim nolūkam izmantojams apģērbs. Atliksim malā visas blakus sarunas un domas, kas neattiecas uz dziedinošo seansu un tieši ar to saistīto informāciju. Un pati svarīgākā nozīme seansa laikā ir pašai praktiķa attieksmei – mūsu noskaņojumam nevajadzētu ietekmēt seansa norisi. Atcerēsimies to, ka mēs saskaramies ar Dievišķu enerģiju un būsim pateicīgi cilvēkam, kurš mums ir uzticējies.

Dziedināšanas sākumā ļoti vēlams būtu veikt četrus seansus pēc kārtas, ja iespējams, katru dienu vienu. Četri pirmie seansi tiek uztverti kā viens dziedniecisks impulss, kas ļauj organismam atjaunot spēju pašizdziedināties, atgūt spēkus, lai varētu uzsākties atveseļošanās process. Tālākā dziedināšana notiek divas reizes nedēļā vai pēc tam vienu reizi divās nedēļās, vai arī kā mēs uzskatām par vajadzīgu.
Reiki apļi – pieredzes apmaiņa, dziedniecisks seanss.

Daudzi Reiki skolotāji regulāri vada savus “apļus”, kas notiek reizi nedēļā, divās vai reizi mēnesī, kā nu pie kura skolotāja. Tā ir skolotāja tikšanās ar saviem skolniekiem, Reiki praktiķiem.

Par apļiem šīs tikšanās sauc tāpēc, ka patiešām tur visi sēž aplī, sadodas rokās un katrs var izjust Reiki enerģijas plūsmu,- kādas sajūtas un kādas domas rodas šai brīdī. Var izbaudīt skolotāja vadītās meditācijas relaksējošo, dziedinošo iedarbību, izjust Reiki enerģijas kā beznosacījumu mīlestības veldzējošo plūsmu un sajust sevi kā daļiņu no vienotā, dzīvā un bezgalīgā Visuma organisma. Mīlestības aplī mēs ieliekam visus savus tuvos un mīļos, kam vajadzīga palīdzība, kā arī savus sapņus, vēlmes un vajadzības – tās piepildīsies...

Reiki aplis vienlaicīgi ir spēcīgs dziedniecisks seanss, jo vienkopus sanākot daudziem Reiki cilvēkiem, Reiki enerģijas plūsma daudzkārt pastiprinās.

Bez tam skolotājs atbild uz mūsu autājumem, izskaidro mūsu problēmas, Reiki praktiķiem ir iespēja dalīties pieredzē. Šie apļi ir vieta, kur sastapt līdzīgi domājošus un līdzīgi jūtošus cilvēkus, un līdz ar to sajust pasauli kā draudzīgu, atbalstošu vidi,- savas mājas.

Reiki Gaismas aplis šeit:

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas