www.reiki.lv > Praktiķiem

Praktiķiem

Tom Kenyon

Pārcelšanās uz vēlamāku laika līniju - joprojām aktuāli:
krievu valodā - http://tomkenyon.com/russian8

Emociju saistība ar veselību:
angļu valodā - http://tomkenyon.com/emotionalcancer

Lasīt tālāk...

Aura reiki seansa laikā, piemērs


http://www.youtube.com/watch?v=vfAfNwRmUjE

Lasīt tālāk...

Vizualizācijas spēks, Gregs Bradens

Lasīt tālāk...

Piena Ceļš - mūsu galaktika, mūsu plašās mājas

Lasīt tālāk...

Dzīvot sirdī

Fragments no intervijas ar Drunvalo Sedonā 2011. gada 24. janvārī, 2. daļas:

"Наше тело является инструментом, это сакральный и священный храм и мы содержим внутри нас огромный по мощности инструмент, когда некоторые вещи соединены вместе. Мы можем сделать все, что угодно, если дух знает как использовать тело. Не существует ничего, чтобы нельзя было сделать, вы можете создать планеты, галактики, в буквальном смысле. Я не говорю, может быть, или, вы могли бы, -вы можете. "

Lasīt tālāk...

Visuma pievilkšanas likums.

Reiki praktiķiem un visiem, kas vēlas sakārtot savu dzīvi - viens no Visuma pamatlikumiem - pievilkšanas likums un kā to pielietot. Visās sfērās.

Estere un Džerijs Hiksi. 
Informācija no garīgo skolotāju grupas, kas sevi dēvē par Abraham.Lasīt tālāk...

Kas ir slimība?


Frank Arjava Petter, Reiki meistars-skolotājs


Cilvēka uzvedības pamatīpatnība ir tiekšanās izjust patīkamo un izvairīties no sāpēm. Tas ir vienlīdzīgi piemērojams visiem līmeņiem, kā fiziskajam, tā emocionālajam, mentālajam un arī "garīgajam" līmenim. Vārdu "garīgajam" esmu ielicis pēdiņās, jo tas, ko mēs parasti saprotam ar šo vārdu, ir vienkārši cits, daudz dziļāks mūsu sarežģītā saprāta aspekts. Patiesi garīgajā sfērā nav duālisma, tādēļ arī nekādas problēmas nerodas.

Slimība ietver sevī ļoti sarežģītu parādību. Tā ir pazīme, ka kaut kur savā ceļā mūsu enerģijas plūsma ir nobloķēta, jeb novirzīta no līdzsvara. Slimība - tas ir veids, kā parādīt mums, ka kāda mūsu daļa prasa vairāk uzmanības un mīlestības. Bet mēs savas apsēstības ar patīkamo dēļ neesam gatavi vai spējīgi paskatīties uz to no šāda viedokļa un sajust pret to pateicību par atgādinājumu. Tā vietā mēs esam paraduši uzskatīt slimību par postu un nelaimi. Mēs cenšamies izvairīties, jeb atbrīvoties no tās par katru cenu un pēc iespējas ātrāk.

Lasīt tālāk...

Reiki pasaules mieram

Aicinājums visiem Reiki praktiķiem un labas gribas cilvēkiem!

Sūtīsim Reiki, jeb Mīlestības enerģiju Vispasaules Miera Kristāliskajam Režģim, kas pārklāj visu Zemi, lai nostiprinātu mieru Zemes virsū un atnestu laimi un prieku mūsu sirdīs!

Lasīt tālāk...

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas